Časté dotazy


Jak si objednat překladatelské služby?
Nejrychlejší a nejvýhodnější je on-line zadání zakázky přímo z webových stránek. Kromě domluvy při osobním jednání lze objednávky na anglické překlady také zasílat e-mailem, poštou, kurýrní službou či faxem.
Jak zaslat materiály k překladu?
Ideální je dodávka materiálu v datech e-mailem nebo na nějakém datovém nosiči (CD, disketa). Texty lze ale zaslat i poštou či kurýrem.
Jak je zajištěna doprava hotové zakázky k zákazníkovi?
Způsob jejího doručení záleží na vzájemné dohodě se zákazníkem. Pro doručení překladatel využívá všech dostupných prostředků komunikace. Anglické překlady jsou proto doručovány e-mailem, faxem či kurýry a prostřednictvím pošty.
Jaké jsou termíny pro dodání?
Termíny jsou závislé na rozsahu překládaných materiálů a na vzájemné dohodě se zákazníkem. Kratší a méně odborné překlady do angličtiny dostane klient nejpozději během několika dnů. Záleží především na způsobu dopravy překládaného materiálu. Expresní překlady dostane zákazník do druhého dne. Je možné se domluvit na anglických překladech hotových během několika hodin.
Lze překládat i zvukové či obrazové materiály?
Tyto služby sice nejsou hlavním předmětem činnosti. Po vzájemné dohodě se zákazníkem ale i takové materiály lze do angličtiny překládat.
Jaký je příplatek za expresní překlady?
Za expresní překlady zákazník žádný zvláštní příplatek hradit nemusí. U materiálů, které doslova hoří, záleží na vzájemné dohodě se zákazníkem.
Kolik mě to bude všechno stát?
Je několik způsobů výpočtu ceny za překlad. Jsou založeny na délce zdrojového nebo cílového textu. Cena se počítá podle počtu slov nebo normostran. Ceny a nabídky jsou k dispozici na vyžádání.
Co je to normostrana?
Jednu normostranu tvoří 1 800 znaků. Norma jí definuje jako text napsaný na 30 řádcích o 60 znacích na jedné stránce. Započítává se i každý nedokončený řádek. Stejně tak nedokončená stránka je považována za stránku celou.
Developed by Brainweb.cz
Přihlášení

Registrace
Ztráta hesla

Aktuality

Nyní můžete objednávat překlady on-line objednávkou.